Aller Aqua

Sortuj produkty
sortuj wg :

Aller Aqua to firma z ponad 100-letnią tradycją. Produkcja pasz dla ryb od ponad 50 lat sprawia, że będąc jednym z najbardziej doświadczonych producentów dostarczamy Państwu najlepsze produkty. Oferujemy pasze dla ryb słodkowodnych i morskich.

Nasze fabryki znajdują się w Danii, Polsce, Niemczech, Egipcie, Zambii, Chinach i Serbii, a eksport do ponad 60 krajów sprawia, że docieramy do wszystkich zainteresowanych. Dzięki szerokiej gamie produktów, dla ponad 30 gatunków ryb, będących w różnych stadiach rozwoju, mogą Państwo z naszą pomocą wybrać pasze idealne do Państwa warunków hodowlanych. Pasza dla ryb ma ogromne znaczenie w procesie ich hodowli. Zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego nasze pasze są poddawane ciągłym testom w Centrum Badań i Rozwoju Aller Aqua Research, w Busum, Niemcy oraz w warunkach hodowlanych, a optymalizacja, rozwój i dokumentacja efektów działania naszych produktów to stała praca zespołu specjalistów do tych zadań delegowanych. Dzięki tym zabiegom oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości, o konkurencyjnych cenach i dogodnych warunkach dostawy.

Struktura i wielkość naszej firmy sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać Państwa potrzebom, będąc jednocześnie odpowiednio elastycznymi. Reagujemy szybko na Państwa potrzeby, ponieważ, dostarczając paszę dla ryb, wnosimy wkład w optymalizację Państwa biznesu. Doświadczenie i historia stojące za naszą firmą gwarantują bezpieczeństwo współpracy, dotrzymywanie obietnic i nasze wsparcie zarówno teraz jak i w przyszłości.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl