BaitZone

Sortuj produkty
sortuj wg :

Firma BaitZone została założona w 2009 roku, i jest jednym z najlepszych producentów przynęt przyjaznych PVA. Oferujemy szeroką gamę przynęt, które są wygodne, warte swojej ceny i sprawdzone pod względem skuteczności.
Jesteśmy dumni z wysokiej jakości naszych przynęt, które dostarczamy w wytrzymałych opakowaniach wielokrotnego użytku, przyjaznych dla środowiska i ryb. Nasze przynęty są „gotowe do łowienia”, wystarczy otworzyć pokrywę i używać prosto z wiadra, bez konieczności przygotowywania. Włożyliśmy ciężką pracę aby przygotowania nasze przynęty. Wszystkie one są produkowane ręcznie.
Nasza przynęta są w sprzedaży w całej Europie, możesz znaleźć lokalnego dystrybutora, przeszukując naszą stronę dystrybutorów. Oferujemy bardzo osobiste podejście do naszego produktu, mając na celu dostarczenie najlepszej przynęty karpiowej na świecie. Podróżujemy po Polsce, odwiedzając wiele pokazów sprzętu wędkarskiego, więc jeśli jesteś w pobliżu, zapraszamy do naszego stoiska. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznie, e-mailem lub pocztą w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszych produktów.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl